Hamile Elbise Modelleri

Anne olmanın heyecanı bambaşka değil mi hanımlar?  vücudunuz ile birlikte duysu ve düşüncelerinizde farklılaşmaya başladı öyle değil mi? Bırakın kilo aldım derdini anne olmanın tadını çıkarın çünkü kilo alsanız da bu sene öyle modeller mevcut ki şıklığınızdan hiç ödün vermeyeceksiniz. 2015 modelleri o kadar ince düşünülüp tasarlanmış ki elbiseleri gördüğünüzde çok beğenecek ve hangilerini alacağınızı şaşıracaksınız.

Anne olmak hiçte kolay değildir. Giysilerinizin biçimi dahil her şey değişmeye başlar. Bebeğin sağlığı her şey için daha önemlidir bir anne için. Özellikle hamilelik döneminde daha bol ve sizi daha rahat ettirecek giyim tercihleriniz olmalı ki bebeğiniz doğana kadar kendini rahat hissetsin.  Stilinizi koruyarak şıklığınızdan hiç vazgeçmeyeceğiniz elbise modelleri var.  Bu sezon bir çok model trendlerde. Bu yaz cıvıl cıvıl kıyafetler moda. Özelikle hamilelikte rahatlık sağlayan elbiselerde en çok tercih edilen modeller arasında çiçekli rengarenk elbiseler moda. Bu yılın moda renkleri mavi, pembe, yeşil, sarı, siyah, beyaz…

En çok hamile bayanların bu sene seçtiği modeller; askılı hamile elbisesi, geniş etekli elbise modelleri, kot elbise modelleri, önden düğmeli elbise modelleri, fermuarlı elbise modelleri, yandan cepli spor elbise modelleri, kısa ve uzun elbise modelleri. Sadece günlük hayatınızda değil gece ve özel davetlerde giyebileceğiz abiyeler de birbirinde şık ve havalılar.  Bu yazı en güzel şekilde geçirmeye hamileliğinizle devam edebilirsiniz. Peki sizin tercihiniz hangisi?

 

Leave a Reply