Bayan Bavul Modelleri

Bavul Modelleri

Bavullar valizlere nazaran daha içi daha büyük olan geniş bir çanta modelidir. Bavullar valizlere göre biraz daha büyük olurlar. Herhangi bir seyahat için bu bavulları kullanabilirsiniz. Her yaşa ve her zevke uygun olan bavul bulunmaktadır. Fakat son zamanlarda en çok talep gören model çekçekli olan bavul modelleridir.Bu bavullar sayesinde insanlar eşyalarını rahat ve zorlanmadan taşıyabilmektedir. Çünkü bavul dizayn edilirken bavulun altında kalan tekerlekler bavulun hareket etmesini sağlayacağı düşünülerek tasarlanmıştır. Bu yüzden insanlar çok yorulmadan eşyalarını

Çekçekli Modeller Uçaklarda da Faydalı

Çekçekli modeller son zamanlarda en çok hatta neredeyse tercih edilen tek bavul modellerindendir. Çünkü hareket ettirilmesi kolay ve kişiyi pek yormamaktadır. Bu sayede uçak yolculuklarında da çekçekli modeller en çok tercih edilen model haline gelmiş ve oldukça işe yaramıştır. Çünkü uçağın kalkmadan önceki halinde koşuşturarak uçağa binmeye çalışırken bavul arkadan çekişiz ile hareket ediyor ve bize fazladan zorluk teşkil etmemektedir. Aynı zamanda bavulları kontrol ederken üst üste koydukları için eşyaların, kıyafetlerin ezilme oranı daha azdır. Şunu da ilave etmek gerekir ki bavulların kilitlenme özelliği vardır ve siz eşyalarınızı ulaşım aracının arkasında bir yere koysanız da gözünüz arkada kalmayacaktır.

Dört tekerlekli Bavul Modelleri

Eskiden iki tekerleği olan modeller oldukça yaygınken son zamanlarda dört tekerlekli modeller piyasaya sürülmüş ve müşterilerin en çok tercih ettiği bavul modeli olmuştur. Çünkü dört tekerlekli modeller iki tekerlekli modellere göre daha dengeli ve daha sağlam olurlar.

 

Leave a Reply