2016 Kabarık Gelinlik Modelleri

2016 kabarık gelinlik modelleri çok şık ve çok tatlı modeller olarak bizlere sunulmaktadır. Daha çok biraz bölgesel problemleri olan bayanların tercih etmiş olduğu kabarık gelinlik modelleri genel olarak herkesin ve abartı seven herkesin tercih edebileceği gelinlik modelleri olarak bilinmektedir. Sadece bölgesel problemleri olan değil bu tarz gelinlikleri seven bayanların da bir numaralı tercih olarak tasarlanmaktadır.

2016 kabarık gelinlik modelleri daha çok üst kısmı zayıf ve tam tersi olarak alt kısmı basenleri ve kalçaları daha geniş olan bayanların tercih ettiği gelinlik modeli olarak tasarlamaktadır. Kabarık gelinlik modelleri ile prenses model gelinlik modelleri arasındaki fark kabarık olan gelinlik modellerini prenses gelinlik modellerine oranla biraz daha kabarık ve geniş tarlatanlı olmasıdır. Bu sene tasarlanan kabarık gelinlik modelleri üst tarafı genel olarak straplez model olarak tasarlanmış ve üst bölgesi pullar işlemeler danteller ile tamamlanmış olan gelinlik modelleri olarak sunulmuştur. Eğer sizde kabarık ve işlemeli olan gelinlik modellerini tercih etmek istiyorsanız bu sene mutlaka tasarlanmış olan modelleri tek tek incelemelisiniz. Böylece kabarık gelinlik modelleri hakkında daha fazla model sahibi olursunuz böylece işinizin daha kolay ve şık bir şekilde sonuçlanmasına neden olacaktır.

2016 kabarık gelinlik modelleri içerisinden bizde sizler için bir kaç model beğenip sizlerin görselliğini sunmak amaçlı aşağıda resimledik mutlaka bilgi sahibi olmak açısından inceleyiniz.

 

No Responses

Leave a Reply