Kayra Abiye Elbise Modelleri

Tesettür giyim modasının önde gelen markalarından Kayra, bu sezon da zarafetiyle, şıklığıyla göz kamaştırırken rahatından vazgeçmeyen kapalı bayanların ilk tercihi olma yolunda.

Özel günler, özel davetler, özel gecelerde kıyafet seçimi oldukça zor ve zahmetli bir iş. Tesettürlü bayanlar içinse çeşitlilik bakımından bu biraz daha zor. Ancak Kayra markası ürettiği birbirinden değişik tarzlarda, birçok zevke hitap eden abiye elbise modelleriyle kapalı bayanların işini kolaylaştırma çabasında ve bunu başarmış görünüyor. Her yıl o sezonun trendlerine, modasına uygun olarak yenilediği koleksiyonuyla Kayra tesettür abiye elbiseler en çok tercih edilen modeller arasında,

Kayra markası abiye elbiselerinde kullandığı ince detaylarıyla yakaladığı seçkin duruşuyla bayanların gözlerini kamaştırmasının yanında bu elbiseleri giyen bayanların da ortamlardaki şıklık yarışında hep ön sıralarda olmasını sağlıyor.

Kayra markasının özenle tasarlanıp üretilen abiye elbise koleksiyonunda sezon trendlerine uygun olarak bordo, mürdüm, yeşil, petrol mavisi gibi renklerin yanı sıra en çok da asaletin rengi siyah kullanılmış. Dantel detayı da tam ayarında, özellikle kollarda ve yakalarda birçok modelinde kullanılarak bayanların şıklığına şıklık katmak amaçlanmış. Kayra abiye elbiselerde kadınsılık sadelikle birleştirilerek modern bir görünüm elde edilmiş. Pullar da oldukça azla kullanılıyor abiye elbiselerinde ve göz kamaştırıyor.

Özgün tasarımları, dantel detayları, sezon trendine uygun renkleri, parıltılı taşları ve pulları ve her yılın modasına uygun tarzlarıyla Kayra abiye elbise modelleri bunların yanında her yaşa uygunluğuyla bu sezon da tesettürlü, ölçülü giyinen bayanların öncelikli tercihi.

Leave a Reply