2016 Gelinlik Modelleri Koleksiyonları

2016 gelinlik koleksiyonları yapan modacılar gelinlik modellerinin daha çok özel ve çok şık olmasını  tercih ederler. Böylece seçtikleri gelinlik koleksiyonları seçimleri daha şık ve daha özel bir koleksiyon haline gelmiş olur. 2016 yılının gelinlik koleksiyonları incelendiği zaman modellerin daha ağırlıklı olarak sade olduğunu ve sadeliğin şıklık ile birleşerek moda haline getirildiğini görmekteyiz.

2016 gelinlik koleksiyonları tasarım bir araya getiren ve koleksiyon haline getiren modacılar bu yıl koleksiyon haline getirdikleri gelinliklerin tamamında ağırlıklı olarak dantelleri ve boncukları kullanarak daha şık bir koleksiyon elde etmişlerdir. Gelinlik koleksiyonlarında öne çıkan modeller Fransız gelinlik modelleri ve prenses gelinlik modelleri olmaktadır. Bunun yanında balık model gelinlik modelleri de çokça gelinlik koleksiyonların içerisine girmektedir. Bu sebeple bu yaz ve bu kış öne çıkacak olan gelinlik modelleri de Fransız gelinlik modelleri ve prenses gelinlik modellerinin yanı sıra balık model gelinlik çeşitleri olmaktadır. Eğer siz de bu sene içerisinde evlilik hazırlıklarına girdi iseniz mutlaka bu üç gelinlik modellerinden birini tercih ederek bu senenin trend gelinlik koleksiyonlarından birini tercih etmiş olursunuz. Bu da sizin modayı yakından takip eden bir gelin adayı olduğunuzun kanıtı olmuş olur.

2016 gelinlik koleksiyonları çok geniş ürün yelpazesine sahip olsa da üç gelinlik modeli daha çok koleksiyon haline getirilmiştir. Bizde sizler için bir kaç model gelinlik modelleri resimledik dilerseniz modelleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply