Uzun Kolsuz Abiye Elbise Modelleri

Yaz aylarıyla birlikte bunaltıcı sıcakların da gelmesiyle modayı yakından takip ediyorsanız kolsuz elbise modellerinin tüm vitrinleri süslediğiniz göreceksiniz. Uzun ya da kısa birçok abiye elbisede kolsuz modeller rahatlık açısından özellikle bol bol kullanılmış. Yenilenen vitrinlerde bu sezon da kolsuz abiye elbiselerin hakimiyetini görmekteyiz. Düğünler, nişan, söz, mezuniyet vs gibi özel günlere, davetlere, gecelere katılacak bayanlar yaz aylarının sıcak, boğuk havasından bir nebze de olsa kurtulmak adına daha çok kolsuz abiye modellere ilgi gösteriyor.

Genç kızlar daha çok kolsuz kısa abiye elbise modellerini tercih ederken orta yaş ve daha ileri yaşta bayanlar kolsuz uzun abiye elbise modellerini tercih ediyorlar. Yaş fark etmeksizin kısa boylu olup daha uzun görünmek isteyen ya da bacaklarıyla sorunu olan tüm yaştaki bayanlar da tercihini uzun kolsuz abiye elbise modellerinden yana kullanıyor.

Kolsuz uzun abiye modelleri arasından, iddialı, kendine, vücuduna güvenen bayanların öncelikli tercihi balık elbise modelleri. Balık uzun kolsuz abiye modelleri ile de şıklık yarışında her daim bir adım önde olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Rahatlığı, şık ve estetik görüntüsü ile büyülenip aldığınız uzun kolsuz abiye elbiseniz kadar aksesuarlarınız, ayakkabı ve çantanızla onu nasıl tamamladığınız da çok önemli. Yaz aylarına uygun yapışmayan, terletmeyen hafif kumaşlarla yapılmış elbisenizi rengine, modeline, dekoltesine dikkat ederek tamamlamalısınız çanta, ayakkabı ve aksesuarlarınızla. Ayrıca makyaj ve saçınız konusunda da ne kadar dikkatli olursanız bir o kadar muhteşem görüneceksiniz.

 

Leave a Reply