2016 Prenses ve Balık Gelinlik Modelleri

2016 prenses ve balık gelinlik modelleri daha çok hayal kurmayı seven ve duygusal olarak bunu her şeyini yansıtmak isteyen gelin adaylarının hayalini süsleyen bir gelinlik modelleri olarak tasarlanmış şekilde karşımıza çıkmıştır. Özellikle prenses gelinlik modelleri daha çok geniş alt kısmı kabarık olan gelinlik giymeyi tercih edecek gelin adaylarının seçim şekli oluyor.

2016 prenses ve balık gelinlik modelleri her yaştan gelinlik giyecek olan kızların her ihtiyacına yönelik bir gelinlik modeli olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin: geniş olarak bir alt bedene sahip iseniz size prenses model gelinlik modelleri çok yakışacak ve özellikle sorunlu bölgelerin izin kapanmasına neden olacaktır. Ayrıca bu tarz gelinlik modelleri hem çok şık hem de çok tatlı olarak tasarlanmıştır. Balık gelinlik modelleri ise daha uzun boylu ve daha ince yapılı olan gelin adayları için mükemmel bir seçim olacaktır. Kendi vücut proporsiyon omuza göre seçim yapabileceğiniz gelinlik modelleri arasında yer alan prenses ve balık gelinlik modelleri 2016 yılında çok konuşulacağa benziyor.

2016 prenses ve balık gelinlik modelleri daha çok dantelleri ve kabarık olması ile bu tarz gelinlik modeli sevenlerin önemli ölçüde dikkatini çekiyor. Biz de sizin için aşağıda birkaç örnek olarak prenses ve balık gelinlik modelleri sunduk ince eleyip fikir sahibi olmanız ve ona göre karar vermeniz gelinlik giydiğinizde mutlu olmanız için önemlidir

 

Leave a Reply