Bayan Mayo Modelleri

2015 Yaz Sezonu yer yer serin yer yer yağmurlu günlerle başlamış bulunmakta. Oldukça soğuk geçen bir kış mevsiminin ardından oldukça sıcak bir yaz bekliyor bizleri.

Yeni bir mevsim,  yeni bir sezon, yeni bir moda demektir. İçimizi ısıtan bir sözcüktür ‘’YAZ’’. Ege’de küçük bir deniz kasabasında tatil yapak demektir yaz mevsimi benim için. Deniz, kum, güneş… Gündüzleri renkli bir roman eşliğinde yapılan şezlong keyfi yerini geceleri ılık rüzgârlı bahçe keyfine bırakır. İncecik giysiler yerini alır dolaplarımızda. Rengârenk takılarımızı koyarız aynanın önüne. Ve 2015 yazına damga vuracak bikini veya mayolarımız alır komidin çekmecemize yerini. Öyle güzel ve yaratıcı bikini ve mayolar var ki mağazalarda alışverişimizi zorlaştırıyor. Kararsız bırakıyor bizi raflar. Her kesimden her zevke hitap eden modeller online alışverişlerde de mevcut. Tercih size kalmış tabi. Bikini ya da mayo. İki seçenek arasında kararsız kalanlara da bir karma seçenek yapmış tasarımcılarımız: Mayokini. Renk renk, desen desen, tarz tarz. Kilolu bayanlar için toparlayıcı mayolarda gayet ideal ve göz zevkine uygun bence. 2015 yazını canlı renkler bekliyor. Hatta alacalı karma rengârenk mayolar bu yaza damgasını vuracak gibi. Mayolarınızı şezlongda sergilemek tüm bayanları kıskandıracak. Kumsalda size renk katacak mayolar yazınızı renklendirecek.

Bikini, mayo ve mayokinilerin altına giyeceğiniz kot şort veya mini eteklerinizin rengini naçizane fikrimi belirtmek gerekirse hafif bir renk seçmelisiniz. Yaz mevsiminde şenlenen göz zevkimizi yormaya da gerek yok bence.

Tüm bayanlara tüm renkli dileklerinin kabul olduğu bir yaz mevsimi dilerim.

 

Leave a Reply