Uzun Dantelli Abiye Elbise Modelleri

Düğün, kına, nişan, söz, mezuniyet, havuz başı davetleri vs gibi birçok etkinliğin en yoğun olduğu dönemlerdeyiz. Bayanlar bu özel günlerde kıyasıya bir şıklık yarışı içine giriyorlar haliyle birçok bayanın en büyük tasası en güzel, kendine en çok yakışacak, en göz kamaştırıcı olabileceği abiye elbiseyi bulabilmek. Durum böyle olunca birçok tasarımcı tarafından tasarlanan ve mağazalarda kolaylıkla bulunabilecek binlerce model vitrinleri süslüyor.

Bu sezonun tartışılmaz en ince, en iç gıcıklayan, seksi aynı zamanda da elbiseye ayrı bir şıklık ve zarafet katan detayı olan dantel detayları. Elbisenizde özellikle dekolte bölgesinde kullanılan dantel detayları tüm bu özelliklerinin yanı sıra modern tarza uygunluğuyla dikkat çekiyor. Dantel detayları kullanılmış abiye elbisenizin uzun sade bir kumaştan yapılmış olması da ayrıca zarif ve şık duracaktır.

Hem kısa boylu, hem uzun boylu bayanların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği uzun abiye elbiselerde elbisenin uygun yerlerinde, ölçülü kullanılan dantel detayları sıradan düz bir abiyeyi bir anda modern, şık göz alıcı bir hale getirebiliyor. Dantelin şıklık konusundaki etkisi tartışılamaz zaten.

Vücudunuzda herhangi bir kusur varsa dantel detayını vücudunuzun beğendiğiniz kısmında kullanarak dikkati oraya çekip kusurunuzu kapatabilirsiniz. Uzun elbise ile zaten bacaklarınız, boyunuz konusunda beğenmediğiniz bir durum varsa o da ortadan kalkacaktır. Uzun dantelli abiye elbisenizi vücudunuzu tanıyarak seçtiğinizde en doğru modeli bulacak, doğru aksesuar, çanta ve ayakkabı ile de kombin ettiğinizde gittiğiniz mekânın en gözde bayanı olabileceksiniz

 

Leave a Reply