Bayan Fular Modelleri

Fularla özellikle bayanların artık sadece soğuk kış aylarında korunma amaçlı kullandıkları koruyucudan öte yaz aylarında ve her mevsimde kıyafetlerini tamamlayıcı bir aksesuar halini aldı. Kışın soğuğundan korunmak için bayanların boyunlarından çıkarmadığı fularları yepyeni, farklı trendy renklerde, değişik tarzlarda modelleriyle tüm kış her yerde gördük. Şimdi havaların da ısınmasıyla daha çok şık görünüme yönelik fular modelleri üretilmeye başlandı.

Bayanların günlük stillerine eşlik eden en önemli aksesuarlardan olan fularlar artık gece davetlerinde, özel günlerde de kullanılabiliyor. Bayanların kurtarıcı aksesuar olarak gördüğü fularlar artık entelektüel, elit, şık, zarif bir görünüm kazandırma amaçlı üretiliyor.

Her kıyafet tarzına göre değişik üretilen fularlardan genç bayanların en çok tercih ettiği kot ve sade tişörtleriyle rahatlıkla kullanabilecekleri salaş modeller. Daha orta yaş bayanlar ise tığ işi, örme, pullu, payetli gibi daha frapan tarzda üretilen fularları tercih etmekte. Dışardan fular almak yerine kendi zevkinize göre evinizde örebileceğiniz fular modelleri de çok moda.

Genç, yaşlı fark etmeksizin her bayanın gardırobunda mutlaka günü kurtarmak amaçlı en az bir fuları vardır. Ne giyeceğim diye kara kara düşünürken pantolonunuz ve sade bir bluzunuzun üzerine takacağınız fularınızla bir anda entelektüel, şık, zarif bir görünüme bürünebileceksiniz.

Tercih ettiğiniz değişik stillerdeki fularlarınızla ve bunu bağlama şekillerinizle dikkatleri üzerinize çekmeniz pek mümkün. Sadece kıyafetinize ve tarzınıza uygun fular seçmekle iş bitmiyor demek ki. Değişik fular bağlama şekillerinden tarzınıza en uygun olanı belirlemek o şekilde fularınızı bağlamak da çok önemli.

Evinizde kullanmadığınız kumaşlardan ve atkılardan da harika fularlar yapabilirsiniz.

 

Leave a Reply