2015 Yazlık Tişört Kombinleri

2014 yazında dar ve askılı tişört modelleri oldukça ön plandaydı. Peki 2015 yılında tişört modası nasıl olacak? 2015 yılı tişörtlerinizle harika kombinler yapabileceğiniz bir yıl olacak.

Salaş tişört modelleri

2015 yılının en çok öne çıkan tişört modelleri salaş tişörtler. Özellikle geçtiğimiz yıl bunun sinyallerini fazlasıyla aldık. Arkadaşlarınızla buluşurken, sevgilinizle sinemaya giderken, denize giderken, gece dışarı çıkarken rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir tişört modeli olan salaş tişörtler, kombin açısından da oldukça avantajlı. Birbirinden farklı kombinler yapabileceğiniz salaş tişörtler, ünlü giyim markaları tarafından tanıtılmaya başlandı. Özellikle 2015 koleksiyonları ile göz dolduran markalar, şimdiden bayanları heyecanlandırıyor.

Göze en hoş gelen kombinlerden birisi, tişörtü şortun veya pantolonun içine katmak. Erkekler nasıl kızları sever? diye düşünmeyin. Bu kombin onları size hayran bırakacaktır.

Diğer bir kombin türü ise, göbeği açık tişört giyip, alta mini şort giymek. Hele yırtık bir jean şort giyerseniz, harika olursunuz!

2015 tişört modelleri ve kombinleri:

Leave a Reply