İlişkiler Nasıl Onarılmalıdır?

İlişki uzun soluklu olan kadın ve erkeğin yaşadığı birliktelik durumudur. Çeşitli ilişki şekilleri vardır.  Evlilik ilişkisi, flört ilişkisi, nişanlılık ilişkisi bunlardan bazılarıdır. İlişkinizin türü ne olursa olsun bazen yıpranmalar, sorunlar, kopukluklar hata ayrılıklar oluşabiliyor. Bu süreçte bazı uzaklaşmalar, kırgınlılar bireyleri yıprattığı gibi ilişkiyi de yıpratıyor. Bu yüzden yıpranan bu ilişkileri onarmak tedavi etmek gerekiyor. Bunu nasıl yapabileceğinizi sizlere anlatacağım.

İlk adım, tüm sorunları detaylı ve taraflı olmadan düşünün. Hatalarınızı, haksızlıklarınızı bulmaya çalışın. Sevdiğiniz kişinin yerine kendinizi koyun. Ve kendi davranışlarınıza nasıl tepki vereceğinizi düşünün. Böylece daha adaletli ve empatik bir yaklaşımla doğru ve olması gereken şekilde bakmış olursunuz.

İkinci adım, ikinci bir şans demek. Sevdiğiniz bireye ikinci bir şans daha verin. Ve ona olan güven ve sevginizi tazeleyin. İlişkinizi onarmaya bunlardan bir başlangıç yapabilirsiniz. Böylece daha iyi ve sağlam temelli bir ilişkiye sahip olacak ve daha mutlu bir birliktelik yaşayacaksınız.

Üçüncü adım, bozulan, onarım isteyen ilişkinizi düzetme yoluna gidin. Bunu sevdiğiniz kişiyi yeniden daha mutlu etmeye çalışarak yapın. Böylece ilişkinizi daha sağlamlaştıracak olacaksınız. Bunu sil baştan yapabilirsiniz. Yaptığınız hataları tekrarlamayarak, sevdiğiniz kişiyi daha değerli yaparak bunu başarabilirsiniz.

Son adım güzel sürprizler yapın. İlişkinize renk ve çeşitlilik katmaya çalışın. Böylece onarma ve daha da güzelleştirme şansınız olacaktır. siz çabalayın, sevginiz üstün gelecektir.

Leave a Reply