2015 Lise Mezuniyet Partisi Elbise Modelleri

2015 Mart ayının ortasına geldik. Mezuniyet gecesi yaklaşmaya başladı. Doğal olarak şimdiden genç kızları heyecan sardı. Yıllardır beraber olduğunuz arkadaşlarınızla harika bir gece sizleri bekliyor. Yorucu YGS – LYS maratonunu güzel bir partiyle tamamlamak güzel olacaktır elbet. Bunun için doğru elbise seçip, doğru kombinler yapmalısınız 🙂 Sizler için 2015 yılının en güzel abiye elbise modelleri seçtim.

2015 modasına uygun bu abiye modelleri mezuniyet geceniz için harika bir seçim olacaktır. Kırmızı, mor, sarı, pembe, mavi her renkten elbise modeli galeride yer alıyor. Mezuniyet balonuzda eğer dekolteli elbise modeli giymeyi düşünüyorsanız, ilk önce nasıl bir dekolte ona karar vermelisiniz. Sırtı açık elbise modelleri, göğüs dekolteli elbise modelleri, transparan elbise modelleri, yırtmaçlı abiye modelleri ve bir çok dekolte türü mevcut. Kendi tarzınıza ve fiziğinize hangisi uygunsa onu tercih edebilirsiniz.

Bu tür gecelerde genellikle siyah elbise giyilir. Siyah elbise modelleri mezuniyet partisinde daha şık olmanızı sağlayabilir. Elbise işini tamamladıktan sonra mezuniyet gecesi için saç modelleri aramaya başlayacaksınız. Elbiseniz ve yüz şekliniz ile uyumlu bir saç modeli seçmeye özen gösterin.

Trendyol, markafoni, defacto, lc waikiki, limango, tozlu giyim gibi alışveriş sitelerinde yüzlerce elbise modeli mevcut. İstediğiniz renkte ve modelde abiye modelini rahatça bulabilirsiniz…

2015 lise mezuniyet elbiseleri:

Leave a Reply