11 Ocak 2015 Günün Kombini

Günün kombini kategorisi ile size her gün farklı kombin önerileri sunmaya devam ediyoruz. Ocak 2015 ülkemize adeta kutup havası yaşatıyor. Dışarı çıkmak ve o soğuğa dayanmak oldukça zor. Fakat yine de çıkmanız mı gerekiyor? Hiç merak etmeyin 11 Ocak 2015 için mükemmel bir kombin önerisi hazırladık.

Öncelikle altınıza sizi soğuktan koruyacak güzel siyah bir pantolon giyin. Ardından gri tonuna bir kazak ile genel görünümünüzü tamamlayın. Sıra geldi süslemeye. Bu soğukta size en çok yarayacak aksesuar elbette atkı. Boynunuza ekose yani kareli bir atkı takın, hem üşümeyin hem de şık bir görünüm kazanın. Gelelim en dış kısma. Bu soğukta şık görünmek istiyorsanız kesinlikle bir kapan giyin. 2015 kaban modelleri zaten oldukça şık tasarımlara sahip. Askeri yeşil kaban modeli, size daha farklı bir hava katacaktır. İşte bu kadar artık dışarı çıkmaya hazırsınız.

Eğer siz de yaptığınız kombin yayınlansın istiyorsanız veya günün kombini ne diye merak ediyorsanız, instagram hesabımızdan bizleri takip edebilirsiniz: mormendil instagram

 

Kombini daha detaylı incelemek için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz…

Leave a Reply